Makro Teknik Express

 

Makro Teknik Express


1990 yılından itibaren oluşan saha tecrübemiz, uygulamalar ve şantiye geleneğimiz ile 1998’de kurulan, sürekli ileriye gitme vizyonu ile gelişen Makro Teknik, Türkiye’nin her noktasına Makro hizmet kalitesini taşıyoruz.
2008 ve 2009 yıllarını kapsayan uzun süreli pazar araştırmaları yaparak, piyasanın ihtiyaçlarını belirledik. Farklılaşma stratejisi ile hareket ederek, yeni iş modelinin adını “Makro Teknik Express” koyduk.


Makro Teknik Express’ler, Türkiye’nin her yerinden müşterilerimize hizmet götürme prensibi ile kurulmuşlardır. Sektörün ihtiyacı olan malzemeler geniş bir ürün yelpazesi olarak müşterilerimize sunulmakta ve her ihtiyaca cevap verilmektedir.


Türkiye’nin her köşesinden, bir koliden bir kamyona kadar istenilen boyutta siparişin karşılanması prensibine dayanan sistem Makro Teknik olarak marka ve satın alma gücümüzü temsil etmektedir. Makro Teknik Express noktaları, hem Makro Teknik ürünlerini hem de distribütörlüğünü yaptığımız ulusal ve uluslar arası önemli markaları müşterilerimize ulaştırmaktadır.


Makro Teknik Express’ler yenilikçi, ileriyi gören ve farklılık yaratan öncü kimliği ile Türkiye’nin her noktasında var olmaya devam etmekte ve hızla büyümektedir. Anadolu’da çekim merkezi haline gelen bölgeler, büyük kentler, potansiyeli olan şehirlerde Makro Teknik Express’ler hızla hayata geçecektir.

Kurumsal
Kartal Huzurevi / İstanbul  
 
ABONE OL