Makro Teknik - Profesyonel HVAC Çözümleri

Globalde Çözüm Ortağınız…

“25 yıllı aşkın deneyim ve uzmanlığımızla hem yerel hem de globalde projelerinize uygun en doğru çözümleri üretmeye devam ediyoruz”

Türkiye'nin en eski 'Kanal Flanş' üreticisi vasfıyla iklimlendirme sektörünün en köklü ve öncü firmalarından biri olan Makro Teknik, faaliyete geçtiği 1998 yılından bugüne çeyrek asrı aşkın birikimiyle uluslararası standartlarda sürdürülebilir bir üretim kapasitesine ulaşarak bugün 50’ye yakın ülkeye ihracat yapan global bir kuruluş haline gelmiştir. 

Faaliyetlerine yerli imalat kanal flanşı ve aksamlarının üretimiyle başlayan Makro Teknik, bugün sahip olduğu teknolojik altyapı ve geliştirdiği AR&GE uygulamaları ile kendi üretimi olan taşıyıcı profiller, kelepçeler, muhtelif montaj malzemeleri ve kendi markası altında ürettirdiği kauçuk izolasyon ve flexible gibi ürünler ile imalat yelpazesini çeşitlendirmeye devam etmektedir. Kalitesini, Mart 2003’te ISO 9001 ile tescillendiren firmamız yurt içi ve yurt dışında geniş satış organizasyonu ile mükemmel kalite ve uygun fiyat dengesini bir araya getirerek müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı hedeflemektedir. 

Makro Teknik ekibimiz kurum misyonu dahilinde tedarikçilerden müşterilere kadar tüm paydaşlarımız için ortak fayda sağlayacak iş birliklerini artırmakta, en son teknolojiyi ve kaynakları verimli ve etkin kullanırken evrensel insan hakları ile doğa ve çevre bilincine önem göstermektedir. 

Ana üretim faaliyetlerini İstanbul’da Dudullu Organize Sanayi Bölgesi başta olmak üzere Sırbistan’ın Belgrad şehrinde yer alan imalat tesislerinde sürdüren Makro Teknik, yurt içi ve dışında da 50’ye yakın “Makro Teknik Express” satış ağı ile ürün ve hizmetlerini geliştirmektedir. Avrupa, Asya ve Afrika ülkelerinden oluşan firmalarla geniş bir müşteri portföyüne sahip firmamız, Madrid protokolü kapsamındaki tüm ülkelerde marka tescilini tamamlamış ve toplam cirosu içerisinde ihracatının payını hedefi olan %75'e yükseltmiştir.