Haberler

 
Ortadoğu’nun en büyük yapı fuarı Dubai BIG 5 Show 26 – 29 Kasım 2018 tarihlerinde Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenlendi.39. kez düzenlenen bu dev organizasyonda Makro Teknik A.Ş’ninde katılımcısı olduğu 64 farklı ülkeden 2.47... Devamını oku »
Teskon Sodex olmanızın anlamı nedir ?Fuardan Çok bir kongre olması vesilesiyle buradayız.Bunlar sektörün büyüklüğüne birliğine,dirliğine hizmet eden organizasyonlar o yüzden bizde sektör firması olarak burada desreğimizi veriyoru ama di... Devamını oku »
Makro Teknik, kurulduğu günden bu yana 30 Milyon metre’den fazla flanş üretti. Bu hacmiyle 1998 yılından beri havalandırma sektöründe başarılı bir şekilde maraton koşmaya devam ediyor.   Flanş havalandırma sektörünün can damar... Devamını oku »
Makro Teknik Genel Müdürü Nurettin Özdemir ; Makro teknik ülkesinde sosyal ve hukuksal sorumluluğunu yerine getirebilen doğru talepte doğru arzı üretebilen bir firma olmayı sürdürecek. Devamını oku »
Makro Teknik 23-26 Mayıs tarihlerinde SODEX Ankara Doğalgaz,Isıtma,Soğutma,Klima,Havalandırma,Yalıtım,Pompa,Vana,Tesisat,Su arıtma,Jeotermal ve Güneş enerjisi sistemleri duarına katıldı. Devamını oku »
Tam 20 yıl önce TMMOB Makine Mühendisleri odası tarafından düzenlenen tesisat sektörünün ilk kongresi TESKON bu senede başarılı bir şekilde gerçekleştirildi. Devamını oku »
DTK Mart 2013 : Nurettin Özdemir 13.08.2013 15:51
 
Toplumsal Sorumluluğu olan kurumların firmaların bazı kişilerin öncelikle doğrultusunda kulllanılmasına kimsenin musade etmemesi gerekir. Devamını oku »
Makro Teknik Teskon+SODEX'in İzmirde düzenlediği Doğalgaz,Isıtma,Soğutma,Klima,Havalandırma,Yalıtım,Pompa,Vana,Tesisat,Su arıtma,Jeotermal ve Güneş enerjisi sergisine katıldı. Devamını oku »
Makro Teknik her yıl oldugu gibi Mayıs ayının ilk Cuma gecesine denk gelen 3 Mayıs tarihinde  havalandırma sektörünü bir araya getiren "Bahara Merhaba" yemeğini düzenledi. Devamını oku »
Makro teknik 23-26 Mayıs 2013 tarihinde Sodex Ankara Doğalgaz,Isıtma,Soğutma,Klima,Havalandırma,Yalıtım,Pompa,Vana,Tesisat,Su arıtma,Jeotermalve güneş enerjisi sistemleri fuarına katıldı... Devamını oku »
Makro Teknik genel müdür nurettin özdemir; Makro Teknik ülkesindesosyal ve hukujk sorumlulugunu yerine getirebilen doğru talepte doğru arzı üretebilen bir firma olmayı sürdürecek. Devamını oku »
  Makro Teknik, her yıl olduğu gibi mayıs ayının ilk cuma gecesine denk gelen 4 Mayıs 2012 tarihinde, havalandırma sektörünü bir araya getiren “Bahara Merhaba” yemeğini düzenledi. Yıldız Teknik Üniversitesi Hisar Tesisleri’nde, boğa... Devamını oku »
Makro Teknik, 2-5 Mayıs 2012 tarihlerinde İstanbul CNR Fuar Merkezi’nde düzenlenen Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı’na katıldı.  Sektö... Devamını oku »
Havalandırma ve yalıtım sektöründe kurduğu Makro Express sistemi ile benzersiz bir uygulamayı başlatan Makro Teknik 18-20 Kasım 2011 tarihlerinde Antalya’da düzenlenen Sodex 2011 İklimlendirme Fuarına katıldı. Türkiye temsilciliğini yaptığı... Devamını oku »
Havalandırma ve yalıtım sektöründe kurduğu Makro Express sistemi ile benzersiz bir uygulamayı başlatan Makro Teknik Ekim ayı içinde 3 tane yurtdışı fuara katıldı. 12-15 Ekim 2011 tarihinde Cezayir’de düzenlenen BEST SIVA- WINDOOR EXPO,... Devamını oku »
Makro Teknik, “Size Daha Yakınız” stratejisi ile hareket etmeye devam ediyor. 1990’lı yıllardan gelen tecrübesi ile gerçekleştirdiği Pazar araştırmalarını analiz ederek gelecek dönem yol haritalarını oluşturuyor.   2010 yılı ilk ayl... Devamını oku »
Makro Teknik, 24-27 Haziran 2010 tarihlerinde Gaziantep’te düzenlenen Expo Gateway to Middle East-Irak ve Komşu Ülkelerle Ticaret ve Sanayi Fuarı’na katıldı.  Son yıllarda dünyanın yaşadıgı ekonomik çalkantılar firmaları ve ülkel... Devamını oku »
Makro Teknik, son yıllarda derinlemesine pazar analizleri yaparak yepyeni projeler geliştirdi. Türkiye’nin her yerinde müşterilerine ulaşma stratejisi ile kurduğu Makro Teknik Express sistemi ile ister bir koli, isterse bir kamyon olan siparişleri &... Devamını oku »
Makro Teknik, 18-21 Ekim 2010 tarihlerinde Irak’ın Erbil şehrinde düzenlenen Uluslararası İnşaat-2010 fuarına katıldı.  30’a yakın ülkeden katılımcı, dünya ticaretinde önemli bir cazibe merkezi haline gelen Irak’ta katılımcı olarak... Devamını oku »
Makro Teknik, 7-10 Ekim 2010 tarihlerinde Diyarbakır Tüyap’ta düzenlenen Ortadoğu Yapı Malzemeleri, Yapı Teknolojileri, Doğalgaz, Isıtma, Soğutma, Havalandırma Hizmetleri, İş ve İnşaat Makineleri Fuarı’na katıldı.   Son yıllarda y... Devamını oku »
1990 yılından itibaren oluşan saha tecrübesi, uygulamalar ve şantiye geleneği ile 1998’de kurulan, sürekli ileriye gitme vizyonu ile gelişen Makro Teknik, Türkiye’nin her noktasına Makro hizmet kalitesini taşıyor. Makro Teknik, 2008 ve 2009 y... Devamını oku »
Makro Eğitim Günleri’nin ilki gerçekleşti. Makro Teknik, 2010 yılının son haftasında yeni bir iş modeli olan ve bölgesel ortaklığa dayanan Makro Teknik Express liderlerini ve operasyon sorumlularını tedarikçileri ile bir araya getirdi. 24-25... Devamını oku »
Makro Teknik Express Gürcistan açıldı! Makro Teknik, üretici kimliği üzerine ticaret kabiliyetini ekleyerek Makro Express adı altında bir satış networkunu 2010 yılında oluşturdu. İş Ortaklıgı prensibine dayanan bu sistem, ekonomik potansi... Devamını oku »
Makro Eğitim Günleri’nin ikincisi Adana’da gerçekleşti. 17-19 Şubat 2011 tarihlerinde IHS Adana 2011 fuarına Makro Express Adana olarak katılarak hem yurt içinden ve dışından ziyaretçilerini ağırladı hem de gelenekselleşen eğitim günleri... Devamını oku »
Makro Teknik, Sodex Ankara’nın düzenlediği Doğal Gaz, Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Jeotermal ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarına katıldı. 10-13 Mart 2011 tarihlerinde Ankara Anfa Altınpark... Devamını oku »
Makro Teknik Express sistemi  1.yaşını kutladı!   Türkiye’de ve yurtdışında üretimiyle, tedarikçileriyle ve dost olarak tanımladığı müşterileri ile büyük bir satış ağına dönüşen Makro Teknik Express ilk olarak Antalya’... Devamını oku »
Makro Teknik Genel Bülten 08.11.2011 13:31
 
Makro Express sistemi üreticileri kendine çekiyor! Makro Express sistemi, üreticiler için çekim merkezi! 1998 yılında, 18 yıllık uygulamacı geleneğinin ve birikiminin, üzerine inşa edilmiş, ürettiklerinde ve üreteceklerinde her z... Devamını oku »
Makro Teknik, Teskon Sodex’in İzmir’de düzenlediği Doğalgaz, Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Jeotermal ve Güneş Enerjisi Sistemleri sergisine katıldı. 13-16 Nisan 2011 tarihlerinde İzmir Tepekul... Devamını oku »
  1990 yılından itibaren oluşan saha tecrübesi, uygulamalar ve şantiye geleneği ile 1998’de kurulan, sürekli ileriye gitme vizyonu ile gelişen Makro Teknik, Türkiye’nin her noktasına Makro hizmet kalitesini taşımaya devam ediyor.   &... Devamını oku »
  Makro Teknik, her yıl olduğu gibi mayıs ayının ilk cuma gecesine denk gelen 6 Mayıs 2011 tarihinde, havalandırma sektörünü bir araya getiren “Bahara Merhaba” yemeğini düzenledi. Yıldız Teknik Üniversitesi Hisar Tesisleri’nde, boğa... Devamını oku »
Makro Teknik,  “Size Daha Yakınız!” konsepti ile operasyonunu kurguladı. Türkiye’nin en uzak noktası dahi olsa müşterilerinin havalandırma sektörü ile ilgili her türlü talebini karşılamaya yönelik olarak Makro Teknik Express noktalarını a&c... Devamını oku »
  Makro Teknik, Makro Express sistemi ile büyümeye devam ediyor. Havalandırma ve yalıtım sektöründe üretim faaliyetlerinin yanında, 2010 yılında hayata geçirdiği Makro Express sistemi ile hem yurt içinde hem de yurt dışında iş ortaklı... Devamını oku »
MAKRO TEKNİK “KAYNAKLI SİYAH-DKP SAC HAVALANDIRMA KANALI”   Makro Teknik, piyasadan gelen talepleri değerlendirdi ve ürün gamına kaynaklı siyah-dkp sac havalandırma kanalı üretimini de ekledi. KAYNAKLI SİYAH-DKP SAC HAVALANDIRMA KANALI nere... Devamını oku »
Makro Teknik, 2000’li yılların başında belirlediği yeni stratejisini planladığı şekilde başarıyla uygulamaya devam ediyor. Makro Teknik Express sistemi bu stratejinin önemli bir bölümünü oluşturuyor. 2010 yılında öncelikle Türkiy... Devamını oku »
Kurumsal
Kartal Huzurevi / İstanbul  
 
ABONE OL