Makro Teknik V.Uluslararası Irak ve Komşu...

 
Makro Teknik V.Uluslararası Irak ve Komşu Ülkeler fuarına katıldı. 08.11.2011 13:52
 

Makro Teknik, 24-27 Haziran 2010 tarihlerinde Gaziantep’te düzenlenen Expo Gateway to Middle East-Irak ve Komşu Ülkelerle Ticaret ve Sanayi Fuarı’na katıldı. 


Son yıllarda dünyanın yaşadıgı ekonomik çalkantılar firmaları ve ülkeleri stratejik olarak alternatif çözüm üretme arayışına itti. Ekonomik krizlerin etkilediği gelişmiş ülkelerle ticaretteki negatif etkileşimler nedeniyle, firmalar yönlerini farklı coğrafyalara çevirdiler.

 

Bu noktada Türkiye konumu itibariyle dünyanın şanslı ülkeleri arasında yer alıyor. Talep daralması yaşayan gelişmiş ülkelerle ticareti az olan ülkelere komşu olması, krizi göreceli olarak daha az hissetmemize neden oldu.


Böyle bir dönemde Uluslararası Irak ve Komşu Ülkeler Fuarı firmalara yeni fırsatlar sunuyor. Makro Teknik, kurulduğu günden beri içinde bulunduğu sektörü yakından takip ederek, hem iç hem de dış pazarda yenilikler geliştirerek öncü uygulamalar yapmaya devam ediyor.

 

Stratejik olarak hedef kitlesi, meslektaşları ile buluşma noktası olarak gördüğü fuarlara katılan Makro Teknik, bu fuarın hem Türkiye için hem de sektör için önemli bir mecra olduğunu belirtiyor.  Makro Teknik Express ile Türkiye’nin her noktasında üstün hizmet anlayışı ile “size daha yakınız” konseptiyle yola çıkan Makro Teknik, fuarda ağırladığı yerli yabancı misafirleri ile orta ve uzun vadede önemli ticari anlaşmalar yaptı.

 


Ürettiği ürünlerin yanında, distribütörlüğünü yaptığı ulusal ve uluslararası markaların ürünlerini sergiledi. Yunanistan’ın önemli kauçuk markası Isopipe’ın Türkiye distribütörlüğünü yapan Makro Teknik aynı zamanda AFS, Vortice, Norm, MGT, S&P markalarını da ürün yelpazesine katarak hizmetini geliştiren Makro Teknik, fuar katılımcıları tarafından ihtiyaçların karşılanacağı tek adres olarak nitelendirildi.

 

 
ABONE OL