Makro Teknik Uluslararası Erbil Fuarına Ka...

 
Makro Teknik Uluslararası Erbil Fuarına Katıldı. 08.11.2011 13:49
 

Makro Teknik, 18-21 Ekim 2010 tarihlerinde Irak’ın Erbil şehrinde düzenlenen Uluslararası İnşaat-2010 fuarına katıldı.  30’a yakın ülkeden katılımcı, dünya ticaretinde önemli bir cazibe merkezi haline gelen Irak’ta katılımcı olarak ürün ve hizmetlerini ziyaretçilerle buluşturdu.


Makro Teknik, “Size Daha Yakınız” konseptiyle hem yurt içi, hem de yurtdışı fuarlara katılım sağlıyor. Yeniden inşa edilmekte olan Erbil ve çevresini kapsayan bu fuarda havalandırma ve izolasyon kategorisi ürünlerini sergileyen Makro Teknik aynı zamanda, dünyanın önemli kauçuk üreticilerinden olan Isopipe’ın Türkiye distribütörlüğünü yapıyor. Fuarın ana konularından biri olan kauçuk sektöründeki bu gücünü bölge firmalarıyla sürdürülebilir bir ticarete dönüştürmeye kararlı olan Makro Teknik, standında pek çok ziyaretçi firmayı ağırladı.


Makro Teknik Genel Müdür Yardımcısı Hakan ÖZTÜRK “Bu yıl ekim ayında Türkiye’de ve yurtdışında önemli sektör fuarları düzenlendi. Biz Makro Teknik olarak bu fuarları, hem ürünlerimizi müşterilerimize tanıtmak, hem de bölgesel müşteri taleplerine yönelik yeni çözümler üretmek için çok önemli fırsatlar olarak görüyoruz. Bilindiği gibi geçmiş senelerdeki müşteri talepleri bölgesel Makro Teknik Express ve Makro Teknik Proaktif projelerinin doğmasına öncülük etmişti. Ekim ayında gerçekleşen bütün fuarlarda ben bizzat bulundum. Fuarları bir anlamda Ar-Ge faaliyeti gibi gördüğümüz için çok önemsiyoruz. Her fuar sonrası genel değerlendirme yapar, aksiyonlarımızı belirleriz. Bu fuar özellikle, gelişme gösteren ticari bir merkez olma özelliği ile son derece başarılı geçti.” diyor.

Makro Teknik, Türkiye, Irak, İran, Ürdün, Bahreyn, Mısır, Kuveyt, Lübnan, Katar, Suriye, Tunus’tan gelen firmalarla bağlantılar gerçekleştirdi.

 

Ekim 2010

 
ABONE OL