Makro Teknik Teskon Sodex İzmir’e katıld...

 
Makro Teknik Teskon Sodex İzmir’e katıldı. 08.11.2011 13:30
 

Makro Teknik, Teskon Sodex’in İzmir’de düzenlediği Doğalgaz, Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Jeotermal ve Güneş Enerjisi Sistemleri sergisine katıldı. 13-16 Nisan 2011 tarihlerinde İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi düzenlenen sergide ziyaretçilerini ağırladı.


“Size daha yakınız!” konsepti ile operasyonunu kurgulayan Makro Teknik, yurt içinde ve dışında organize edilen sektör fuarlarına çok önem vermektedir. Gerek katılımcı gerekse ziyaretçi olarak fuarlara iştirak ederek, müşterilerine yakınlaşmakta, yeni fikirlerin ve iş potansiyellerinin oluşmasını sağlamaktadır.


Makro Teknik Genel Müdürü Nurettin Özdemir fuar ile ilgili olarak “Tesisat kongresine katılım çok yüksekti ve sektörün önemli isimleri ile görüşme fırsatımız oldu. Makine Mühendisleri Odası üyeleri ve sektörümüzdeki üretici firmaları bir araya getiren bu etkinlik, bizim açımızdan yeni projelerin doğmasına fırsat teşkil etti. Makro Teknik olarak, fuarların çok önemli olduğuna inanıyoruz. Fuarlar ve kongreler uzun vadeli düşünülmesi gereken etkinlikler ve sektörde kalıcı sağlam aksiyonlar almamıza neden oluyor. Sodex’in başarılı organizasyonu ile bu etki daha da büyüyor. Makro Teknik olarak stratejilerimizi uzun vadeli yaparak ilerliyoruz. Örnek olarak Makro Teknik Express, pazar analizleri sonucunda ortaya çıkan son 3-4 yılda geliştirerek hayata geçirdiğimiz bir projedir. Yurt içinde ve yurt dışında kısa sürede başarılı olmasının temelinde de bu vardır.” dedi.


Link adresi: www.makroteknik.com.tr

 


 

 

 

 
ABONE OL