Makro Teknik ISOPIPE Elastomerik Kauçuk ür...

 
Makro Teknik ISOPIPE Elastomerik Kauçuk ürünlerini Sodex İklimlendirme Fuarında Tanıttı 07.12.2011 10:52
 

Havalandırma ve yalıtım sektöründe kurduğu Makro Express sistemi ile benzersiz bir uygulamayı başlatan Makro Teknik 18-20 Kasım 2011 tarihlerinde Antalya’da düzenlenen Sodex 2011 İklimlendirme Fuarına katıldı. Türkiye temsilciliğini yaptığı Isopipe markasının ürünlerini de standında sergileyen Makro Teknik, ürünlerdeki teknik özellikleri ve üstünlükleri birebir profesyonel kitlesine aktardı.

 

ISOPIPE markası, 1997 yılında kurulan yalıtım alanında dünyanın önde gelen firması 3i - International Innovative Industries şirketinin markasıdır. Merkezi Yunanistan’da bulunan ISOPIPE , 2009 yılında İspanya’da depo kurarak dağıtımını güçlendirdi. ISOPIPE  yalıtım ve yangına karşı dayanıklılık özellikleriyle özellikle tercih edilen üründür.


ISOPIPE , 2000 yılında ürünlerindeki yüksek kalite nedeniyle EUROPEAN Business Organization tarafından ödüllendirilmiştir. Ar-Ge yatırımları ile öne çıkan ISOPIPE , yeni ve yenilikçi ürün geliştirme konusunda süreklilik stratejisi ile çalışmalar yapmaktadır.


Sodex 2011 İklimlendirme fuarında özellikle kendinden Alüminyum Kaplamalı ürün seçenekleri büyük ilgi gördü. Hem zaman tasarrufu, hem de maliyet avantajı sunan ürünler hakkında Makro Teknik Kurucusu Nurettin Özdemir “ISOPIPE , dünyanın ilk üç firmasından biridir. Geliştirdikleri ürünlerin arkasında ciddi Ar-Ge yatırımları vardır. Ürünlerin teknik özelliklerini ve üstünlüklerini kullanan profesyoneller hemen anlar. Makro Teknik ve ISOPIPE iki partnerdir. Makro Teknik Express sistemimiz ile gerek Türkiye içinde gerekse komşu coğrafyalarda ISOPIPE ürünleri için ciddi satış bağlantıları yapıyoruz. Bu fuarda da tüm ürünlerimiz gibi ISOPIPE ’e yoğun ilgi olduğunu gördüm. Havalandırma ve yalıtım sektörünün tümüne hizmet eden Makro Teknik her zaman kalitesine güvendiği ürünlerle yola çıkar. ISOPIPE  bizim işbirliği yaptığımız, kalitesine inandığımız markaların başında yer alıyor. Ürün özelliklerine gelince yangına karşı da dayanıklıdır, kızgın tanecikleri sıçratmaz ve alevlerin yayılmasına yol açmaz. (-40’C) ile (+170 ‘C) arasındaki sıcaklıklara uygundur, yapısı ve elastikiyeti bozulmaz. Borular (≤5”), sistemler (>5”), levhalar, rulolar için kullanılabilir.” diyerek detaylı açıklama yaptı.

Makro Teknik ile temasa geçerek satın alabileceğiniz ISOPIPE  ürün seçenekleri:


• UV Kaplamalı ISOPIPE
• UV PLUS Kaplamalı ISOPIPE
• Ağır Hizmete Uygun ISOPIPE
• Kendinden Yapışkanlı ISOPIPE
• Alüminyum Kaplı ISOPIPE
• Kendinden Yapışkanlı Alüminyum Kaplı ISOPIPE ’dir.
 


Web portal sitenizde haberin altına lütfen linkleri ekleyiniz.


www.makroteknik.com.tr

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001479281301

 

 

 
ABONE OL