Makro Teknik ISK SODEX fuarına katıldı

 
Makro Teknik ISK SODEX fuarına katıldı 18.05.2012 10:14
 


Makro Teknik, 2-5 Mayıs 2012 tarihlerinde İstanbul CNR Fuar Merkezi’nde düzenlenen Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı’na katıldı. 


Sektördeki gelişmeleri takip etmek, yerli ve yurtdışındaki müşterileri ve tedarikçileri ile bir araya gelmek için fuarlara katılmayı prensip haline getiren Makro Teknik, Türkiye’de iki yılda bir düzenlenen ISK Sodex 2012 fuarında katılımcı olarak yer aldı.


2010 yılında faaliyetine başlayan Makro Teknik Express sistemi başarıyla büyümesine devam etti ve ISKSodex fuarına yurtdışındaki Makro Express’ler de katıldı. Azarbeycan, Gürcistan, Irak ve İngiltere ülkeleri temsilcileri Makro Teknik standında yurt dışından gelen ziyaretçilerle ilgilendi.


Makro Teknik Kurucusu Nurettin Özdemir “Biz ‘Bu Dünya Hepimizin’ konseptiyle sürdürülebilir ve sürekliliği olan projelerle yolumuza devam ediyoruz. Stand tasarımımızın ana teması da budur. Üretici, tedarikçi, satıcı kimliklerimizle ve Makro Express sistemimizle dünyaya açıldık ve 2015 yılında %75 ihracat yapan bir marka olma yolunda kararlılıkla ilerliyoruz.” dedi.

 

 

 

 

 

 
ABONE OL