Makro Teknik İNŞAAT 2010-Diyarbakır Fuar...

 
Makro Teknik İNŞAAT 2010-Diyarbakır Fuarına Katıldı. 08.11.2011 13:48
 

Makro Teknik, 7-10 Ekim 2010 tarihlerinde Diyarbakır Tüyap’ta düzenlenen Ortadoğu Yapı Malzemeleri, Yapı Teknolojileri, Doğalgaz, Isıtma, Soğutma, Havalandırma Hizmetleri, İş ve İnşaat Makineleri Fuarı’na katıldı.

 

Son yıllarda yapı sektörünün parlayan yıldızı haline gelen Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde ekonomide canlılık getiren fuar hem yurt içi, hem de yurtdışından çok sayıda ziyaretçinin ilgi odağı oldu.

 

Makro Teknik Genel Müdür Yardımcısı Hakan Öztürk “Türk Ekonomisi ve inşaat sektörü için önemli bir yere sahip Tüyap İnşaat 2010 fuarına Makro Teknik Express Batman ve Adana şubelerimizle birlikte katıldık. Yurt içinden olduğu gibi yurtdışından firmalar ziyaretimize geldi. Suriye, Irak ve İran’dan gelen firmalarla görüşmelerimiz sonunda iş bağlantıları gerçekleştirdik” açıklamasını yaptı.

 

Makro Teknik Express Batman şubesini geçtiğimiz aylarda açan Kadri Sayar, fuar süresince standta evsahipliği yaptı. Kendi bölgesinden gelen ziyaretçi firmaları ağırlayan Sayar “Makro Teknik ailesine çok kısa süre önce katıldık. Makro Teknik Express olarak Batman ve çevre bölgelerde çok sayıda projeye tam hizmet götürmeye başladık. Bu fuar bizim için özellikle önemli. Hem yeni firmalarla tanıştık, hem de Makro Teknik Express olarak hizmetlerimizi anlatma fırsatı bulduk” diye açıkladı.

 

Makro Teknik, “Size Daha Yakınız” stratejisi ile Türkiye’nin her noktasında müşterisine hizmet götürmek için Makro Teknik Express’leri hayata geçirdi. Fuarları bir Ar-Ge olarak gören Makro Teknik, sektördeki fuarları desteklemekte ve katılım sağlayarak, müşterilerini ağırlamaktadır.

 

Ekim 2010

 
ABONE OL