Makro Teknik Her Yerde Hizmetin Tek Numaras...

 
Makro Teknik Her Yerde Hizmetin Tek Numarası 08.11.2011 13:51
 

Makro Teknik, son yıllarda derinlemesine pazar analizleri yaparak yepyeni projeler geliştirdi. Türkiye’nin her yerinde müşterilerine ulaşma stratejisi ile kurduğu Makro Teknik Express sistemi ile ister bir koli, isterse bir kamyon olan siparişleri üreticiden direkt aracısız olarak müşterilerine ulaştırmaya başladı.

 


Ekonomik ve iktisadi açıdan önemli potansiyel teşkil eden şehirlerde faaliyetine başlayan Makro Teknik Express’ler ile ulusal ve uluslar arası markalar müşterilerin hizmetine sunuluyor.

 


Makro Teknik, 2010 yılı stratejisini “size daha yakınız” olarak belirledikten sonra planladığı adımları da istikrarlı şekilde hayata geçirmeye başladı.


Makro Teknik, 444 2 657 yani 444 2 MKR özel numarasını alarak öncelikle İstanbul merkez ve Express noktalarında hizmetini aktif hale getirmeye başladı. Makro Teknik ve Makro Teknik Express’lere ulaşmak isteyen müşterilerin 444 2 MKR yani 444 2 657 NO’lu telefon numarasını aramaları yeterlidir.

 

Bulunduğu bölgeden ya da şantiyeden 444 2 MKR (657) çevirdiğinde, kendisine hizmet edecek Express noktasına otomatik yönlendirilmektedir. Sadece 444 2 MKR (657) numarasının ezberlenmesi müşterilerin kendi süreçlerini hızlandırmaktadır.


Makro Teknik, bu projesini hayata geçirirken özellikle Makro Teknik Express noktalarında telefon hatlarını kurarak, bulunduğu il ve çevre illerdeki aramaların Express mağazalarına yönlendirilmesini sağlamaktadır.

 


Makro Teknik, müşterilerinin hizmet kalitesini artırmaya diama önem vermiştir. Bu amaçla hayata geçirdiği projelerde ulaşılabilir, her zaman iletişim kurulabilir olmaya devam ederek gelişmesini sürdürmektedir.

 


444 2 MKR (657) Makro Teknik’in iş yapış felsefesinin göstergesidir.
Müşteriler ile Makro Teknik ailesi arasında varolan sistematiğin bir ileri adımıdır. Her türlü kayırmacılık, ayrımcılık ve insani hatalara karşı önleyici faaliyet kapsamında düşünülerek uygulamaya alınan 444 2 (MKR) 657 telefon hattı ile bölge müşterileri o bölgenin Makro Teknik Express noktasına ulaşacaktır. Böylece Express noktaları coğrafi olarak müşteri potansiyeli ile iletişimi artıracaktır.

 


Tek bir numara ile geniş ölçekli bir hizmetten yararlanmak için müşterilerin yapacağı tek faaliyet 444 2 MKR (657) telefon numarasını kaydetmektir.
 

 
ABONE OL