Makro Teknik Geleneksel Bahara Merhaba Bulu...

 
Makro Teknik Geleneksel Bahara Merhaba Buluşması yapıldı. 18.05.2012 10:26
 

 

Makro Teknik, her yıl olduğu gibi mayıs ayının ilk cuma gecesine denk gelen 4 Mayıs 2012 tarihinde, havalandırma sektörünü bir araya getiren “Bahara Merhaba” yemeğini düzenledi. Yıldız Teknik Üniversitesi Hisar Tesisleri’nde, boğazın enfes manzarasına karşı düzenlenen yemek geleneksel hale geldi. Baharı karşılamak olarak da algılanan bu buluşma, sektörün tüm önemli temsilcilerinin katılımı ile zenginleşti. Makro Bahar Buluşmasına 300’ün üzerinde davetli katıldı.


21.yüzyılda iletişim gücü ile birlikte sürdürülebilirlik ön plana çıkmıştır ve bu gücü doğru kullananlar başarılı çalışmalar ortaya koymaktadır. Makro Teknik, Geleneksel Bahara Merhaba organizasyonu ile havalandırma sektörünün genelinde bu gücü verimli kullanmak adına girişimde bulunmaktadır. Havalandırma sektörünün içinde faaliyet gösteren üreticiler, tedarikçiler, proje ofisleri, şantiyeler, akademik kadrolar, ulusal ve sektörel medya temsilcileri bir araya gelme fırsatını elde ederek, yeni bağlantılar, görüşmeler ve iş hacimleri filizlenmesine katkıda bulunmuştur.


Makro Teknik kurucusu Nurettin Özdemir, bu bahar buluşmasına katılan tüm dostlarına teşekkür ederek sözlerine başladı ve “Anadolu’da binlerce yıldır baharı karşılamak büyük bir gelenektir. Bizim toplumumuzun belleğinde olan bu olguyu biz Makro Teknik olarak uygulamaya özen gösteriyoruz. Doğa ile uyumlu hareket ederek, baharın bereketini, coşkusunu hep birlikte paylaşmak ve büyütmek istiyoruz. Baharın bereketi ve coşkusu buradaki tüm dostlarımıza gelsin, sektörümüze bolluk getirsin.” diyerek sözlerini tamamladı.


Makro Teknik’in gelişimine tanıklık eden sektörün duayen isimlerinden Orhan Turan, Ferruh Kuduoğlu, Mehmet Gürhan ve Ersin Gürdal her biri ayrı ayrı söz alarak duygu ve düşüncelerini paylaştı. Makro Teknik ve Nurettin Özdemir’in meraklı, azimli, yılmayan özellikleriyle, pek çok insana örnek olacağını, kıymetli bir başarı hikayesi yaratıldığını ve bu başarı hikayesinin ardında iyi bir ekip olduğuna inandıklarını belirttiler.


1998 yılından bu yana gelişmeleri ortaya koyan ve bu gece için özel olarak hazırlanan tanıtım filmi gösterildi.

Geleneksel Makro Bahar Buluşması, sektördeki değerli katılımcıların bir arada eğlenceli bir yemek yemesi ardından, gelecek yıl tekrar buluşma dilekleri ile son buldu.

 


 


 

 

 

 
ABONE OL