Makro Teknik Express İstanbul açıldı.

 
Makro Teknik Express İstanbul açıldı. 08.11.2011 13:26
 

 

1990 yılından itibaren oluşan saha tecrübesi, uygulamalar ve şantiye geleneği ile 1998’de kurulan, sürekli ileriye gitme vizyonu ile gelişen Makro Teknik, Türkiye’nin her noktasına Makro hizmet kalitesini taşımaya devam ediyor.

 

“Size Daha Yakınız” konsepti ile hareket eden Makro Teknik 2010 yılı başında Makro Teknik Express adını verdiği yeni bir iş modelini hayata geçirdi. Bu sistem, Türkiye’nin her noktasında müşterilere aynı kalite ile hizmet götürme prensibi ile çalışmaktadır. Sektörün ihtiyacı olan malzemeler geniş bir ürün yelpazesi olarak müşterilere sunulmakta ve her ihtiyaca cevap verilmektedir.

 

Makro Teknik Express noktaları, hem Makro Teknik ürünlerini hem de distribütörlüğünü yaptığı ulusal ve uluslar arası önemli markaları müşterilerine ulaştırmaktadır.

 

18 Eylül 2010 tarihinde İstanbul, 4.Levent semtindeki Makro Teknik Express açıldı. Kağıthane Belediyesi Başkan Yardımcısı Hasan Çakır, AFS Genel Müdür Yardımcısı Bahadırhan Tari, Makro Teknik yöneticileri ve pek çok değerli konuk açılışa katıldı.

 

Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Çakır açılışı yaparken “Türk ekonomisine katkılarından ve getirdiği yeniliklerden dolayı Makro Teknik’e teşekkür ediyor ve kendilerini tebrik ediyorum. Bu uygulamaların örnek olmasını, artmasını diliyorum. Üretimi her zaman destekliyoruz ve ekonomiye katkıda bulunanların her zaman yanındayız. Bu açılış hepimize hayırlı olsun.” açıklamasını yaptı.

 

AFS Genel Müdür Yardımcısı Bahadırhan Tari “Makro Teknik havalandırma sektöründe uzun yıllardır tanınan, bilinen, güvenilen bir markadır. Yaptıkları çalışmaları her zaman yakından izliyoruz ve kendilerine başarılar diliyoruz.” şeklinde konuştu.   

 

1995 yılından beri uygulama alanında faaliyetini sürdüren Bektaş Özçelik “Şimdi Makro Teknik Express olarak bir adım daha atıyoruz, sektörümüze sadece uygulama değil daha geniş bir alanda hizmet vereceğiz. Bugün, bizi yalnız bırakmayan, iyi dilek mesajlarıyla bizi destekleyen tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum” diye açıkladı.

 

Makro Teknik kurumsal ve satın alma gücünü arkasına alan Makro Teknik Express, sahip olduğu tecrübe ve bölgesel güç ile rekabette avantaj elde ederek başarılı projeler ortaya koyacaktır. 

 

 

 


 

 
ABONE OL