Makro Teknik Express Antalya’da start ald...

 
Makro Teknik Express Antalya’da start aldı. 08.11.2011 13:46
 

1990 yılından itibaren oluşan saha tecrübesi, uygulamalar ve şantiye geleneği ile 1998’de kurulan, sürekli ileriye gitme vizyonu ile gelişen Makro Teknik, Türkiye’nin her noktasına Makro hizmet kalitesini taşıyor.


Makro Teknik, 2008 ve 2009 yıllarını kapsayan uzun süreli pazar araştırmaları yaparak, piyasanın ihtiyaçlarını belirledi. Farklılaşma stratejisi ile hareket eden Makro Teknik, yeni iş modelinin adını “Makro Teknik Express” koydu.


Makro Teknik Express’ler, Türkiye’nin her yerinden müşterilere hizmet götürme prensibi ile kurulmuşlardır. Sektörün ihtiyacı olan malzemeler geniş bir ürün yelpazesi olarak müşterilere sunulmakta ve her ihtiyaca cevap verilmektedir.


Türkiye’nin her köşesinden, bir koliden bir kamyona kadar istenilen boyutta siparişin karşılanması prensibine dayanan sistem Makro Teknik marka ve satın alma gücünü temsil etmektedir. Makro Teknik Express noktaları, hem Makro Teknik ürünlerini hem de distribütörlüğünü yaptığı ulusal ve uluslar arası önemli markaları müşterilerine ulaştırmaktadır.


Makro Teknik Express’ler yenilikçi, ileriyi gören ve farklılık yaratan öncü kimliği ile Türkiye’nin her noktasında var olmaya devam etmekte ve hızla büyümektedir. Anadolu’da çekim merkezi haline gelen bölgeler, büyük kentler, potansiyeli olan şehirlerde Makro Teknik Express’ler hızla hayata geçecektir.


Geçtiğimiz ay ilk Makro Teknik Express Antalya’da Günaydın Havalandırma işbirliği ile açılmıştır. Kalabalık ve değerli konuklardan oluşan davetli grubu katılmıştır.  Makro Teknik kurumsal ve satın alma gücünü arkasına alan Express’ler, piyasa rekabetinde avantajlı konumdadırlar. Günaydın Havalandırma’nın bölgesel gücü ve birikiminin de pozitif etkisiyle müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.
 

Mayıs 2010

 
ABONE OL