Makro Teknik Cezayir, Azerbaycan ve Irak’t...

 
Makro Teknik Cezayir, Azerbaycan ve Irak’ta Fuarlara Katıldı 18.11.2011 10:17
 Havalandırma ve yalıtım sektöründe kurduğu Makro Express sistemi ile benzersiz bir uygulamayı başlatan Makro Teknik Ekim ayı içinde 3 tane yurtdışı fuara katıldı.


12-15 Ekim 2011 tarihinde Cezayir’de düzenlenen BEST SIVA- WINDOOR EXPO, CLIMATE EXPO, FLOOR EXPO fuarında hava kanalı flanşı ve aksesuarları, izolasyon tespit malzemeleri, siyah havalandırma kanalı, yapıştırıcılar gibi havalandırma ve yalıtım sektörünün tüm ürünlerini portföyünde bulunduran Makro Teknik yerli ve yabancı firmalarla görüşmeler yaptı. Türkiye’nin Cezayir Büyükelçisi Ahmet Necati Bigalı, heyetiyle birlikte Makro Teknik standına ziyarette bulundu. Makro Teknik Express sistemi hakkında kendisine detaylı bilgi sunuldu.


Azerbaycan’ın Bakü ilinde 19-22 Ekim tarihlerinde Aqua-Therm Bakü 2011 fuarında katılımcı oldu. Azerbaycan başta olmak üzere Türki Cumhuriyetlerle olan ticaretini geliştirmeye devam eden Makro Teknik, Makro Express sistemine katılmak isteyen aday firmalarla görüştü.


Ekim ayındaki yurt dışı fuarların sonuncusu komşu ülke Irak’ta 24-27 Ekim tarihlerinde Erbil’de yapıldı. Makro Teknik  Erbil ve Bağdat’ta olmak üzere iki Makro Express işbirliğini geçtiğimiz dönemde başlattı.


Makro Teknik genel müdür yardımcısı Hakan Öztürk “Yurt dışı fuarlara bizzat ben katıldım. Yurt dışındaki firmaların Türkiye’ye ilgilerini biliyoruz. Havalandırma ve yalıtım sektöründe, bizim ülkemizin teknolojisi ve yatırımları açık ara daha ileride olduğunu biliyoruz. Üretim kapasitesi ve ürün kalitesi açısından tercih edilen bir konuma sahibiz. Makro Teknik Express sistemiyle yurt dışındaki müşterilerimize kaliteli ürünleri, en uygun ve rekabetçi koşullarda sevk ediyoruz. Bu konuda iddialıyız. Kendi üretim kabiliyetimiz dışında, iyi tedarikçilerle iş birliği yaparak, hizmetimizden memnun kalan sadık müşteriler yaratıyoruz. Yurt dışında etkinliğimiz artacak. Makro Express’lerimiz artacak. Katıldığım fuarlarda Makro Express satış sistemine katılmak isteyen, bize başvuran aday firmalarla görüşme imkanım oldu. Portföyümüze yeni firmalar ekledik. Tedarikçi olarak değerlendireceğimiz üretici firmalarla görüştüm. Dünyanın önemli yalıtım malzemesi kauçuk üreticisi ISOPIPE markasının Türkiye distribütörüyüz. Yüksek kaliteli ve kullanım kolaylığı sunan Isopipe ürünlerini yeni pazarlarda tanıtma imkanı doğdu. Bu açıdan fuarlar verimli geçti.“ dedi.

 
Web portal sitenizde haberin altına lütfen linkleri ekleyiniz.

www.makroteknik.com.tr


https://www.facebook.com/profile.php?id=100001479281301
 

 
ABONE OL