Makro Teknik A.Ş Ortadoğu’nun en büyük...

 
Makro Teknik A.Ş Ortadoğu’nun en büyük yapı fuarı Dubai BIG 5 Show’una katıldı. 07.12.2018 14:11
 

Ortadoğu’nun en büyük yapı fuarı Dubai BIG 5 Show 26 – 29 Kasım 2018 tarihlerinde Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenlendi.


39. kez düzenlenen bu dev organizasyonda Makro Teknik A.Ş’ninde katılımcısı olduğu 64 farklı ülkeden 2.471. firmaya yakın katılımcı yer alırken, fuarı 80.000 kişi ziyaret etti. Körfez bölgesinde, özellikle 2020 yılına kadar 3 trilyon dolar değerinde ihalenin gerçekleştirileceği öngörülüyor.


Makro Teknik A.Ş İhracat Genel Müdür Yardımcısı Onur Kuduoğlu katılımını yapmış oldukları fuarda, Dubai Big 5’ın kendileri için nasıl geçtiğini bize şunları ifade ederek aktardı; Makro teknik ailesi olarak başarılı bir fuar daha geçirdik. Yeni ürünlerimizi potansiyel  müşterilere tanıtırken ürünlere  gösterilen yoğun ilgi bizi mutlu etti. Sektörün bu büyük fuarlarında tüm dünyadan gelen misafirlerle birebir görüşmeler sağlanıp verimli bir geri bildirim aldık.  Körfez ülkelerdeki yapılacak olan yatırımların Türk üreticileri için de bu ihalelerden ciddi bir pay alacağına inanıyoruz.’’ dedi. 
ABONE OL