Makro Teknik Ankara Sodex’e katıldı

 
Makro Teknik Ankara Sodex’e katıldı 08.11.2011 13:41
 

Makro Teknik, Sodex Ankara’nın düzenlediği Doğal Gaz, Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Jeotermal ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarına katıldı. 10-13 Mart 2011 tarihlerinde Ankara Anfa Altınpark Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuarda ziyaretçilerini ağırladı.


“Size daha yakınız!” konsepti ile operasyonunu kurgulayan Makro Teknik, yurt içinde ve dışında organize edilen sektör fuarlarına çok önem vermektedir. Gerek katılımcı gerekse ziyaretçi olarak fuarlara iştirak ederek, müşterilerine yakınlaşmakta, yeni fikirlerin ve iş potansiyellerinin oluşmasını sağlamaktadır.


Makro Teknik Genel Müdürü Nurettin Özdemir fuar ile ilgili olarak “Ankara’da böyle bir fuarın organize edilmesini biz çok önemsiyoruz. Merkez olması nedeniyle Türkiye’nin neredeyse her noktasından ziyaretçilerin ilgisine tanık olduk. Ayrıca, özellikle Arap Ülkeleri’nin yoğun ilgisi vardı. İnşaat sektöründeki kıpırdama fuarlara da yansıyor. Biz hem üretici, hem de Makro Teknik Express ağımız sayesinde satıcı kimliğimiz ile fuara katıldık. Dolayısıyla, çift yönlü görüşmeler ve bağlantılar kurma şansımız oldu. Tedarikçi ve müşterilerimizle ilişkilerimizi derinleştirme ve geliştirme imkanı bulduk. Yeni kapasite artışına yönelik yatırımla geliştirdiğimiz flanşlarımızı bu fuarda sergiledik. Sahanın ihtiyaçlarına göre geliştirerek modifiye ettiğimiz Makro Flanş’lar ziyaretçilerimiz tarafından incelendi ve beğenildi. Bu bizim için çok önemlidir. Ayrıca, yalıtım malzemelerine ilgi yoğundu. Biz, Isopipe firmasının Türkiye Distribütörüyüz ve kauçuk malzemelerle ilgili pek çok alternatifi sağlayabiliyoruz.” dedi.
 


Fuarda Makro Teknik Express’lere ilgi büyüktü!


Makro Teknik, Ankara Sodex fuarında Makro Teknik Express projesi için yeni adaylarla görüşmeler yaptı. Geçtiğimiz yıl 11 tane Makro Teknik Express’i açarak iç pazardaki hedefini gerçekleştirdi. Kendi bölgelerinde kuvvetli olan iş ortaklarıyla güç birliğine dayalı bir iş ortaklığı sistemi olan Makro Teknik Express’ler artan rekabette üstünlük ve avantaj sağlayarak ciddi büyümeler gösteriyor. Nurettin Özdemir “2010 yılında kurduğumuz bu sistemin sektörde firmalara avantaj getirdiğinizi biliyoruz, bunu Makro Teknik Express’lerimiz zaten yaşarak biliyor. Müşterilerimiz de havalandırma sektörü ile ilgili her tür ürün ihtiyacını, uygun fiyatlarla tedarik edebileceğini anladı. Bu fuarda daha da pekişti. Çünkü Makro Teknik Express olmak talebiyle gelen ziyaretçilerimiz oldu. Biz Makro Teknik olarak güvene dayalı ve uzun soluklu projelerin içinde olmak istiyoruz. Makro Teknik Express olarak ailemize alacağımız firmaların da aynı temelde olması bizim için ön koşuldur. Bu değerlerle başlayan ticaret zaten büyür ve kar kendiliğinden doğar.” dedi. 2011 yılında yurtdışındaki yapılanmasını geliştirmeyi hedefleyen Makro Teknik, şu anda Gürcistan ve Irak’ta Express noktalarıyla faaliyete başladı.

Link adresi: www.makroteknik.com.tr

 

 

 

 

 
ABONE OL