Makro Express sistemine Denizli de katıld...

 
Makro Express sistemine Denizli de katıldı! 08.11.2011 12:52
 

 

Makro Teknik, Makro Express sistemi ile büyümeye devam ediyor. Havalandırma ve yalıtım sektöründe üretim faaliyetlerinin yanında, 2010 yılında hayata geçirdiği Makro Express sistemi ile hem yurt içinde hem de yurt dışında iş ortaklığı sistemiyle büyümesini sürdürüyor.

Makro Teknik, içinde bulunduğumuz yıl mayıs ayında Denizli’de faaliyet gösteren Ar-Sucan firması ile anlaşarak Makro Express sisteminin Denizli şubesi hayata geçirildi.


Merkezi Antalya’da bulunan Ar-Sucan, 1986 yılında kurulmuş ve 1992 yılında izolasyon sektörüne girerek ısı, ses, su, yangın yalıtım malzemeleri ve hava kanalı ekipmanları konusunda uzmanlaşmıştır. Binalarda temelden çatıya kadar tüm izolasyon ürünlerini protföyünde bulunduran Ar-Sucan Denizli şubesini açarak müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı ve zamanında çözüm bulmak üzere yapılanmıştır.

Makro Teknik, “Size daha yakınız!” konseptiyle geliştirdiği Makro Express sisteminin son güçlü halkası Ar-Sucan oldu. Makro Teknik Genel Müdürü Nurettin Özdemir “Makro Teknik olarak, havalandırma sektörünün gelişmesi için çaba gösteriyoruz. Biliyoruz ki, güç birliği yaparak atılan adımlar sektörün büyümesine ve oturmasına, dolayısıyla sizin büyümenize ve güçlenmenize neden oluyor. Kolektif çalışmalara önem veriyoruz. Makro Express sistemi ile tedarikçi, üretici, satıcı, kullanıcı, şantiyeler, ustalar, proje büroları, mekanik tesisatçılar gibi sektörün bileşenlerini bu sistemle bir araya getirerek, müşteriye hizmet kalitesini ve hızını artırmaya gayret ediyoruz. Yurt dışındaki Makro Express yapımız sayesinde, hiç ihracat yapmamış ve belki de yapma şansı olmayan firmaların bile ürünlerinin ihracatını sağlamış oluyoruz.” dedi.

Ar-Sucan Genel Müdürü Sinan Coşkun “Biz büyüme hedeflerimiz çerçevesinde Denizli şubemizi açmıştık. Makro Express ailesine katılarak, hedeflerimizi daha da büyüttük. Makro Express Ar-Sucan, stoksuzluk problemi yaşamadan, hizmet kalitesini aşacaktır. Daha fazla ürün, daha iyi servis, zamanında teslim, uygun fiyat politikası ile müşterilerimize daha iyi hizmet götüreceğiz. Makro Express ile Ar-Sucan, bir güç birliği yapmıştır ve Denizli bölgesi bunun faydalarını kısa sürede görecektir.” diyerek düşüncelerini açıkladı.

 

 


 

 
ABONE OL