İkinci dünya turunda çok farklı projeler...

 
İkinci dünya turunda çok farklı projelere imza atacağız! 05.05.2014 09:48
 

Makro Teknik, kurulduğu günden bu yana 30 Milyon metre’den fazla flanş üretti. Bu hacmiyle 1998 yılından beri havalandırma sektöründe başarılı bir şekilde maraton koşmaya devam ediyor.

 

Flanş havalandırma sektörünün can damarıdır. Kullanım yerlerine göre şekil ve boyut farklılığı gösteren flanş üretimi, Makro Teknik’in lokomotif ürünlerinden biridir. Kolay montaj yapılması, sızdırmazlık özelliği, bağlantı elemanlarının uygunluk kriterleri ön plandadır. Makro Teknik, flanşların nihai başarısı için bağlantı elemanları ve sızdırmazlık elemanlarını bir bütün olarak ele alır.

 


Makro Teknik ticaretten sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yelda Kadayıfçı  “Bugüne kadar sattığımız flanşları uç uca eklediğimizde 30 milyon metreyi aşıyoruz. Bu uzunluk  ile dünyamızın ekvator çevresini bitirmemize çok az kaldı.

 

Biz Makro Teknik ve Makro Teknik Express ailesi olarak ekip başarımızla, yenilikçi ve dinamik yapımızla çok kısa sürede dünyanın çevresini bir tur katetmiş olacağız. Ancak, bizim hedeflerimiz burada sonlanmayacak. Yenilikler peşinde koşan yapımız ve yaklaşımımızla sektörde yepyeni fikirleri hayata geçirmiş olacağız. 

 

Dünyanın çevresini ikinci turumuzda çok farklı projelerle çalışmalarımıza devam ediyor olacağız. Her zaman ilk adımları atmak, beklentileri önceden algılamak bizim iş yapış şeklimizdir. ” diye açıklama yapıyor.
 

 
ABONE OL