A.Turan Sarı: “Makro Express için Yüre...

 
A.Turan Sarı: “Makro Express için Yüreğimi Masaya Koyuyorum!” 08.11.2011 13:22
 

Makro Teknik,  “Size Daha Yakınız!” konsepti ile operasyonunu kurguladı. Türkiye’nin en uzak noktası dahi olsa müşterilerinin havalandırma sektörü ile ilgili her türlü talebini karşılamaya yönelik olarak Makro Teknik Express noktalarını açtı. 2010 yılını, bir önceki yıla göre cirosal %70 büyüme ile kapatan Makro Teknik yurt içinde Adana, Antalya, Batman, Ankara ve İstanbul yurtdışında başta Gürcistan olmak üzere Makro Teknik Express satış ağı kurdu.


İstanbul’da ikinci Makro Teknik Express Ventsan Menfez Sanayi ile hayata geçti. 1980 yılında A.Turan Sarı tarafından kurulan Ventsan, 2.500 m2 kapalı alanda menfez üretimi yapmaktadır. Sektördeki kalite ve hizmet eksikliğini ortadan kaldırmak amacıyla teknoloji yatırımlarını sürekli geliştirmektedir. Menfez üretimini kendi bünyesinde gerçekleştirerek, kalite standartlarını yukarı taşımaktadır.


Ar-Ge çalışmalarına verdiği önem, satış sonrası hizmetleri ve müşterileri için değer yaratan çözümler üretme anlayışı ile hareket eden Ventsan’ın Makro Teknik Express olması sektöre önemli bir katkı sağlayacaktır.


Ventsan Menfez Sanayi Genel Müdürü A.Turan Sarı, Makro Teknik Express olmasını şöyle anlatıyor: “Biz Ventsan olarak her zaman müşterilerimizi dostlarımız olarak gördük ve onların isteklerine ve sorunlarına kalıcı ve kaliteli çözümler sunma gayretiyle çalıştık. Makro Teknik de aynı felsefeyle hareket eden, sektörün önde giden duayen markalarındandır. Makro Teknik Express sistemini oluşturdukları zaman sistemi anlamak için izledim. Başarılı bir model olduğuna inandım ve bu sistemin içinde olmaya karar verdim. Böylece, biz de üretici kimliğimiz yanında satış potansiyelimizi de geliştirmiş olacağız. Makro Teknik Express sisteminin sağladığı geniş ürün yelpazesi ile yeni pazarlar elde edeceğiz. Ben bu sisteme çok inanıyorum. Hatta Makro Teknik Genel Müdürü Nurettin Özdemir’le tokalaştığımızda ‘Yüreğimi masaya koyuyorum!’ diye söyledim.”


Makro Teknik Express Ventsan, Güngören ilçesinde Sanayi Mahallesi, Çinçindere Caddesinde Güngören Belediyespor Stadyumu yanında hizmet vermektedir.


Web sitesi: www.makroteknik.com.tr

 

 


 

 
ABONE OL