Makro Teknik Proaktif

 

Makro Proaktif’ler dünyanın her köşesine hizmet götürecek! 

Makro Teknik olarak, “Size Daha Yakınız” stratejisi ile hareket etmeye devam ediyoruz. 1990’lı yıllardan gelen tecrübemiz ile gerçekleştirdiğimiz Pazar araştırmalarını analiz ederek gelecek dönem yol haritalarını oluşturmaya devam ediyoruz. 2010 yılı ilk aylarında Makro Teknik Express’leri hayata geçirdik ve ilk etapta Antalya, Adana, İstanbul, Gaziantep, Batman illerinde faaliyetlerine başladı. Yıl sonuna kadar sayısını 10’a çıkarmayı planladığımız Makro Teknik Express’ler ile şantiye ve ustaların ihtiyacı olan her ürün tek bir çatı altında müşterilere ulaştırmaya başladık.

2010 yılı ikinci yarısı ile birlikte bu stratejimizin ikinci ayağı olan Makro Teknik Proaktif’ler devreye soktuk. Makro Teknik Proaktif, sektörde tecrübeli, müşterileri tanıyan, ürünleri tanıyan, bilgi birikimi olan, donanımlı bireylerden oluşuyor. Bu proje  “size daha yakınız” prensiyle hizmetimizin bir ileri uzantısıdır. Matris organizasyon olarak adlandırdığımız bu sistemin temeli gerek yurt içinde gerekse yurtdışında müşterilerimize ulaşan mobil unsurlardır.

İlk Makro Proaktif’i Arap coğrafyasında oluşturduk. Suriye, Irak, İran, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan gibi ülkelerden sorumlu olacak Makro Proaktif Ağustos ayı itibariyle görevine başladı. Ağustos ayı itibariyle Makro Teknik Proaktif olarak çalışmalarına başladı.

Makro Proaktif sistemimizin kılcal damarlarıdır, mobildirler ve arkalarında Makro Teknik’in tecrübesi ve gücünü taşırlar. Sermaye koymaya gerek olmadan iş kurmak ve iş yapmak, kazanç sağlamak isteyen, Makro Teknik etik değerleri ve ilkeleriyle paralel, sektörü tanıyan ve kendine güvenen her adaya kapılarımızı açarak, yeni bir iş modeli ile istihdam yaratıyoruz.   

Kurumsal
Kartal Huzurevi / İstanbul  
 
ABONE OL