Makro Teknik 444 2 MKR

 

Makro Teknik’ten Her Yerde Hizmetin Tek Numarası: 444 2 MKR (657)


Biz, son yıllarda derinlemesine pazar analizleri yaparak yepyeni projeler geliştirdik. Türkiye’nin her yerinde müşterilerimize ulaşma stratejisi ile kurduğumuz Makro Teknik Express sistemi ile ister bir koli, isterse bir kamyon olan siparişleri üreticiden direkt aracısız olarak müşterilerimize ulaştırmaya başladık.


Ekonomik ve iktisadi açıdan önemli potansiyel teşkil eden şehirlerde faaliyetine başlayan Makro Teknik Express’ler ile ulusal ve uluslar arası markaları müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Biz Makro Teknik olarak, 2010 yılı stratejimizi “size daha yakınız” olarak belirledikten sonra planladığımız adımları da istikrarlı şekilde hayata geçirmeye başladık.

444 2 657 yani 444 2 MKR özel numarasını alarak öncelikle İstanbul merkez ve Express noktalarında hizmetini aktif hale getirmeye başladık. Makro Teknik ve Makro Teknik Express’lere ulaşmak isteyen müşterilerimizin 444 2 MKR yani 444 2 657 NO’lu telefon numarasını aramaları yeterlidir. Bulunduğu bölgeden ya da şantiyeden 444 2 MKR (657) çevirdiğinde, kendisine hizmet edecek Express noktasına otomatik yönlendirilmektedir. Sadece 444 2 MKR (657) numarasının ezberlenmesi müşterilerin kendi süreçlerini hızlandırmaktadır.

Bu projemizi hayata geçirirken özellikle Makro Teknik Express noktalarında telefon hatlarını kurarak, bulunduğu il ve çevre illerdeki aramaların Express mağazalarına yönlendirilmesini sağlamayı hedefledik.

Makro Teknik olarak, müşterilerimizin hizmet kalitesini artırmaya daima önem verdik. Bu amaçla hayata geçirdiğimiz projelerde ulaşılabilir, her zaman iletişim kurulabilir olmaya devam ederek gelişmemizi sürdüreceğiz.

444 2 MKR (657) Makro Teknik’in iş yapış felsefesinin göstergesidir.

444 2 MKR müşterilerimiz ile Makro Teknik ailesi arasında varolan sistematiğin bir ileri adımıdır. Her türlü kayırmacılık, ayrımcılık ve insani hatalara karşı önleyici faaliyet kapsamında düşünerek uygulamaya aldığımız 444 2 (MKR) 657 telefon hattı ile bölge müşterilerini o bölgenin Makro Teknik Express noktasına ulaştırıyoruz. Böylece Express noktaları coğrafi olarak müşteri potansiyeli ile iletişimi artırıyoruz.

Tek bir numara ile geniş ölçekli bir hizmetten yararlanmak için dostlarımızın yapacağı tek faaliyet 444 2 MKR (657) telefon numarasını kaydetmektir.
 

Kurumsal
Kartal Huzurevi / İstanbul  
 
ABONE OL